Ексклюзиви
понеділок, 18 серпня 2014 23:29

РНБО повідомила про нове підкріплення бойовиків з боку Росії

РНБО повідомила про нове підкріплення бойовиків з боку Росії
Фото: uapress.info

Терористи на Донбасі отримали з боку Росії підкріплення у вигляді живої сили і бронетехніки.

Про це в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV повідомив спікер інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони України Андрій Лисенко.

Лисенко, зокрема, уточнив, що бойовики отримали допомогу з боку Російської Федерації як у важкій техніці, ракетному озброєнні, так і в живій силі.

"Ми знаємо, що більше тисячі бойовиків, добре озброєних, штатних офіцерів ГРУ РФ, а також осіб кавказької національності прибули на територію України, щоб протистояти нашим військовим", - зазначив представник РНБО.

Нагадаємо, раніше у РНБО повідомили, що бойовики вивозять награбоване на Донбасі до кордону з Росією. 

"У Свердловську Луганської області у напрямку до кордону з Росією постійно курсують "каравани" з речами, викраденими мародерами. За повідомленнями місцевих жителів, терористи вивозять машини, техніку та інші цінні речі", — наголосив Лисенко.

Він також зазначив, що у Донецьку російські найманці почали розповсюджувати фальшиві гривні купюрами різного номіналу.

Зараз ви читаєте новину «РНБО повідомила про нове підкріплення бойовиків з боку Росії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути