субота, 06 квітня 2024 09:19

Спецтема: Війна Росії проти України

Росіяни провели нетипову нічну атаку. Роз'яснення ЗСУ

Росіяни провели нетипову нічну атаку. Роз'яснення ЗСУ
Російські війська в ніч проти 6 квітня влаштували нетипову атаку на Херсонську область. Фото: AP

Російські війська в ніч проти 6 квітня влаштували нетипову атаку на Херсонську область.

Є влучання в агропідприємство, ППО працювала протягом п'яти годин. Про це в ефірі телемарафону повідомила керівниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

"Цього разу дуже концентрованою була атака в напрямку Херсонської області, що не дуже типово, тому що це, власне, прифронтова область, але все ж таки, розуміючи особливості пори року зараз, ворог атакував сільськогосподарські потужності цього регіону", - розповіла Гуменюк.

Близько п'яти годин тривала напружена бойова робота сил та засобів протиповітряної оборони в цій операційній зоні. Бойова робота, як каже Гуменюк, була результативною.

Ворог атакував ударними безпілотниками типу Shahed-131/136 з південного напрямку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Київщині внаслідок ракетної атаки РФ пошкоджено приватне підприємство

"Три дрони у Запорізькій області, три дрони - у Дніпропетровській області, один дрон - у Миколаївській області і сім - у Херсонській було знищено ППО", - додала вона.

За словами спікера ОК "Південь", на жаль, відбулось влучання у сільськогосподарські підприємства, але на щастя, люди не постраждали.

Загалом, як зазначила Гуменюк, ворог продовжує використовувати підступну тактику як точкових ракетних ударів, тероризуючи протягом дня і ночі мирне населення, так і тактику мішаних атак.

"Ворог продовжуючи тероризувати цивільну інфраструктуру, поцілив у агропромислове підприємство на Херсонщині. Виниклу пожежу було оперативно ліквідовано вогнеборцями", - зазначили в Силах оборони півдня України.

У ніч проти 6 квітня російські окупанти атакували Україну 32-ма ударними БпЛА типу Shahed-131/136 із районів Приморсько-Ахтарськ, Курськ - РФ, а також шістьома ракетами різних типів: трьома зенітними керованими ракетами С-300 із Бєлгородської області, двома крилатими ракетами Х-101/Х-555 із літаків стратегічної авіації з Саратовської області та однією крилатою ракетою "Калібр" з акваторії Чорного моря.

В результаті протиповітряного бою Силами оборони України збито дві крилаті ракети Х-101/Х-555, крилату ракету "Калібр" та 28 ударних БпЛА Shahed-131/136.

Зараз ви читаєте новину «Росіяни провели нетипову нічну атаку. Роз'яснення ЗСУ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути