вівторок, 17 червня 2014 13:15

Російські диверсанти перевдягаються у форму українських військовослужбовців - Тимчук

Російські диверсанти перевдягаються у форму українських військовослужбовців - Тимчук
Фото: informator.su

 Уздовж східних кордонів України в прикордонних районах Росії зосереджені російські війська.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук пише Дмитро Тимчук.

"Навпроти Донецької області - близько 6500 о/с. Навпроти Луганської та Харківської областей - більше 4 100 о/с. Навпроти Сумської та Чернігівської областей - понад 2 500 о/с", - говорть в повідомленні.

Також за даними Інформаційного спротиву, на території Ростовської області РФ зафіксовані диверсійно-розвідувальні групи (ДРГ) зі складу частин російського спецназу. "Деякі російські військовослужбовці зі складу ДРГ одягнені у форму Збройних сил України", - зазначає Тимчук.

За його інформацією, дислокація ДРГ - райони м. Кам'янськ-Шахтинський, Гуково, Новошахстинськ (Ростовська обл., Росія). Готові до перекидання на територію України для посилення угрупувань терористів (загальною кількістю понад 1000 осіб.), які діють в р-ні Луганська, Станично-Луганське і Свердловська (Луганська обл., Україна).

Також в прикордонних районах РФ зафіксовані групи бойовиків (найманців) загальною кількістю до 600 осіб, які мають у розпорядженні вантажні автомобілі та 17 бойових броньованих машин.

Дислокація груп найманців - Матвії-Курган, Куйбишеве, Лисогірка (Ростовська обл., Росія). Готові до перекидання на територію України для посилення угрупувань терористів (загальною кількістю понад 2500 осіб), які діють в р-ні м.Сніжне, Торез й Шахтарська (Донецька область, Україна).

Також можливе перекидання до кордону (і надалі на українську територію) ДРГ зі складу 22 обр СпП (Ростовська обл., Росія), підрозділи якої з 13 червня перебувають у повній бойовій готовності.

Зараз ви читаєте новину «Російські диверсанти перевдягаються у форму українських військовослужбовців - Тимчук». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути