четвер, 25 червня 2015 08:38

Полторак закликав українську армію бути готовою на всіх напрямках

Полторак закликав українську армію бути готовою на всіх напрямках

Міністр оборони України Степан Полторак наголошує на необхідності для українських Збройних Сил бути готовими дати відсіч агресії на всіх напрямках, а не вгадувати, "куди піде Путін".

Про це він сказав у середу в Брюсселі напередодні участі в засіданні Комісії Україна-НАТО, передає "УНІАН".

"Нам не треба думати, як буде діяти Путін, нам не треба намагатися вгадувати, нам треба готувати свої Збройні Сили, щоб вони були готові для любого варіанту, тому що, якщо вгадувати, куди він піде - на Харків чи Запоріжжя, на Маріуполь або на Волноваху, то ефективність такої роботи буде нульова", - сказав міністр.

Полторак переконаний, що ЗСУ мають бути готовими на всіх напрямках.

"Ми маємо готувати певні резерви на всіх напрямках для того, щоб на випадок агресії дати відповідну відсіч", - наголосив він.

Зараз ви читаєте новину «Полторак закликав українську армію бути готовою на всіх напрямках». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути