Майбутній Генпрокурор народився у Бердичеві Житомирської області. Згідно з матеріалами, на які посилається газета, у запису акта про народження Святослав Михайлович був зареєстрований під прізвищем Фурман. На той час його мати Фурман (у дівоцтві — Святець) Тайба Лейбівна перебувала у шлюбі з Фурманом Рафаїлом Мойсеєвичем.
Після розірвання шлюбу Тайби Лейбівни з Рафаїлом Фурманом у 1965 році Святослав отримав дівоче прізвище матері — Святець, що підтверджується написом, завіреним печаткою на записi акта про народження, зазначає "Україна молода".
Згідно із записом акта про встановлення батьківства, 5 червня 1969 року Святець С. М. отримав прізвище Піскун у зв"язку з оформленням батьківства Піскуном Михайлом Семеновичем (підтверджується написом, завіреним печаткою на копії запису акта про народження). У відомостях про оформлення батьківства зазначено: матір — Святець Тайба Лейбівна, нар. 28.09.1922; батько — Піскун Михайло Семенович, нар. 19.11.1926.
Святослав Піскун має брата — Святця Бориса Рафаїловича. Прізвище Святець брат отримав у тому ж 1965 році у зв"язку із розірванням шлюбу матері.
До того ж у своїх автобіографічних даних, Святослав Піскун змінив матір Тайбу Лейбівну на Тетяну Леонiдiвну.
Перебуваючи на посаді генпрокурора, Піскун-Святець-Фурман отримав доступ до державної таємниці. Згідно із законодавством, в наданні допуску до держтаємниці може бути відмовлено у разі "повідомлення громадянином під час оформлення допуску недостовірних відомостей про себе".
Крім того, за інформацією видання, під ім"ям Фурман Святослав, пан Піскун реєструє розрахункові рахунки у низці провідних європейських банків (Swiss Bank, Deutsche Bank) та в офшорній зоні на Кіпрі (Bank Imperial).
Саме під цим прізвищем брати Святці свого часу нібито розпочинали власний бізнес, який вилився, зокрема, і в наручний годинник "Вашерон Константен" за 7 тисяч доларів на руці Святослава Михайловича, пише "Україна молода".
Коментарі
8