Попри оголошене російськими окупантами перемир'я, 7 січня вони завдали дев'ять ракетних і три авіаційні удари. 40 разів обстріляли з реактивних систем залпового вогню. Цілили по військових позиціях і цивільній інфраструктурі. Є поранені й загиблі серед мирного населення.
Загроза авіаційних та ракетних ударів залишається на всій території України. Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги, повідомляє Генштаб ЗСУ в ранковому зверненні 8 січня.
На Волинському та Поліському напрямках обстановка без суттєвих змін, ворог зберігає військову присутність у прикордонних районах, ознак формування його наступальних угруповань немає.
На Сіверському та Слобожанському напрямках обстрілів зазнали райони населених пунктів Стариця і Дворічна Харківської області. Також ворог застосував ударний БПЛА біля Олександрівки.
На Куп'янському та Лиманському напрямках з артилерії обстріляно райони Іванівки, Стельмахівки, М'ясожарівки, Площанки, Макіївки, Невського, Червонопопівки та Діброви Луганської області.
На Бахмутському напрямку під вороже вогневе ураження потрапили Берестове, Білогорівка, Веселе, Красна Гора, Бахмут, Кліщіївка, Біла Гора, Диліївка, Залізне та Нью-Йорк Донецької області.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ворог зазнає величезних втрат ‒ у Генштабі повідомили гарні новини з фронту
На Авдіївському напрямку обстріляні Невельське, Мар'їнка та Новомихайлівка на Донеччині.
На Новопавлівському напрямку вогневого впливу зазнали Велика Новосілка, Золота Нива і Вугледар Донецької області.
На Запорізькому та Херсонському напрямках ворог стріляв з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії по районах Антонівки, Чарівного, Дорожнянки, Інженерного, Білогір'я, Олексіївки, Малих Щербаків, Степового та Кам'янського Запорізької області.
"Також відомо, що для поповнення втрат та підтримання наступу противник переміщує до районів ведення бойових дій особовий склад, озброєння і військову техніку та боєприпаси", - сказали в Генштабі.
Росіяни збираються запропонувати Україні так званий "корейський варіант" врегулювання війни. Такий сценарій передбачає поділ нашої країни. Так звану умовну "38 паралель", за якою було розділено Північну та Південну Кореї, розповів секретар РНБО Олексій Данілов.
Він додав, що нещодавно спілкувався з представниками Кореї, які "вважають, що тоді була велика помилка, що пішли на поступки, погодилися з тим, що потрібно заради збереження. А сьогодні проблеми.
Коментарі