четвер, 02 квітня 2015 17:38

Обвинуваченого в замаху на Путіна ув'язнили на 9 років

Обвинуваченого в замаху на Путіна ув'язнили на 9 років
Ігор Пузанов Фото: rbc.ua

Російського колишнього чиновника "Держбуду" і юриста Ігоря Пузанова, який, за версією слідства, готував замах на президента РФ Володимира Путіна в Москві, сьогодні засудили до 9 років колонії суворого режиму і 50 тисяч рублів штрафу. Про це повідомив "Дождь".

За версією слідства, Пузанов готував замах на Володимира Путіна в Москві за допомогою бомби на радіокерованому вертольоті. Крім спроби нападу, Пузанов був визнаний винним у пропаганді тероризму і діяв від імені вигаданої організації "Всеросійського народно-революційного фронту".

"Вибухові пристрої Пузанов перевіряв в Тімірязєвському лісопарку, а замах він вирішив здійснити на Новому Арбаті або Рубльовському шосе", - йдеться в матеріалах справи.

Нагадаємо, Пузанов був затриманий у липні 2013 року після покупки радіокерованого вертольота, і таким чином, як наголошується, "злочин було попереджено". Колишній чиновник провину не визнав, проте в матеріалах справи є його явка з повинною.

Експертиза двічі фіксувала у Пузанова розлад психіки. "Обидві експертизи виявили наявність шизофренії, але дійшли висновку, що на момент скоєння злочинів стадії ремісії не було, а значить, він усвідомлював свої дії. Про те, що примусового лікування не буде, говорять, по-перше, висновки експертів, за якими він був осудний на момент скоєння злочинів, по-друге, факт відмови судом у проведенні повторної психічної стаціонарної експертизи, про яку я просила цієї весни, це теж знак, а по-третє - факт того, що на дебатах прокурор запросив для нього аж 10 років колонії. Ми, звичайно, проситимемо його виправдати, але, орієнтуючись на практику, розуміємо, що це неможливо", - розповіла адвокат Пузанова Нуцалай Магомедова.

Зараз ви читаєте новину «Обвинуваченого в замаху на Путіна ув'язнили на 9 років». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути