У Бердянську через кредитні борги повісився хлопець. Про це розповіли у міліції.
Вчора, 28 листопада, у м.Бердянськ (Запорізька область)покінчив життя самогубством 22-річний хлопець.
Молодий чоловік, який приїхав в курортне місто для пошуку роботи, повісився в туалеті одного з будинків.
Попередньо встановлено, що останнім часом загиблий не міг розрахуватися з численними кредитами, які взяв у банку.
Найкращим способом розв'язання всіх проблем хлопець, мабуть, вважав самогубство.
×






















Коментарі
1