У Донецькій і Луганській областях різко погіршується гуманітарна ситуація.
Про це повідомив представник спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Майкл Боцюрків, передає "УНІАН".
"Я хочу підкреслити питання гуманітарної кризи, що розгортається просто у нас на очах у східній Україні. Наші спостерігачі відвідали і звітували про обстановку у багатьох частинах Луганської та Донецької областей, яка все погіршується", - сказав Боцюрків.
Він зазначив, що в багатьох селах зруйновані медичні установи, немає ліків, дітям ніде вчитися.
"Немає доступу людей до пенсій та інших форм соціальної допомоги. Це все дуже обмежено", - додав прес-секретар.




















Коментарі
5