пʼятниця, 03 квітня 2015 16:23

На Донбас насувається гуманітарна катастрофа - ОБСЄ

На Донбас насувається гуманітарна катастрофа - ОБСЄ
Фото: dw.de

У Донецькій і Луганській областях різко погіршується гуманітарна ситуація.

Про це повідомив представник спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Майкл Боцюрків, передає "УНІАН".

"Я хочу підкреслити питання гуманітарної кризи, що розгортається просто у нас на очах у східній Україні. Наші спостерігачі відвідали і звітували про обстановку у багатьох частинах Луганської та Донецької областей, яка все погіршується", - сказав Боцюрків.

Він зазначив, що в багатьох селах зруйновані медичні установи, немає ліків, дітям ніде вчитися.

"Немає доступу людей до пенсій та інших форм соціальної допомоги. Це все дуже обмежено", - додав прес-секретар.

Зараз ви читаєте новину «На Донбас насувається гуманітарна катастрофа - ОБСЄ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

5

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути