пʼятниця, 08 квітня 2022 22:50

"Кожна атака - це мінус 20-40 свіжомобілізованих росіян" - Гайдай

"Кожна атака - це мінус 20-40 свіжомобілізованих росіян" - Гайдай
Гайдай: кожна спроба прориву — це мінус 20-40 орків. Фото: censor.net

Рашисти не вміють воювати, їх кидають просто як гарматне м'ясо.

Про це сказав в ефірі телемарафону голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ "потріпали" окупантів на Донецькому й Луганському напрямках

"У них уже закінчуються свіжомобілізовані, тому що кожна атака, кожна спроба прориву — це мінус 20-40 свіжомобілізованих орків, бо вони воювати не вміють, їх кидають просто як гарматне м'ясо. Але все одно спостерігаємо, що підвозять резерви, намагаються створити величезну ударну групу. До того як вони почнуть свій наступ, вони збільшують обстріл всієї території, яка підконтрольна Україні", - сказав керівник ОВА.

Не припиняються бої в Рубіжному та Попасній. Від населених пунктів Гірське та Золоте до Попасної — вся ця ділянка щоденно з ранку до ночі обстрілюється.

Ворог намагається зробити на цій територію пустелю, для того, аби потім здійснити прорив. Але ЗСУ тримають оборону міцно.

Росія продовжує стягування техніки та окупантів на Луганський напрямок. За три-чотири дні загарбники наступатимуть, заявив Сергій Гайдай 6 квітня.

На Луганщині окупанти вбивають мирних людей зі зброї далекого бою.

Під час атаки лікарні в Маріуполі 50 людей згоріли живцем.

Зараз ви читаєте новину «"Кожна атака - це мінус 20-40 свіжомобілізованих росіян" - Гайдай». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути