четвер, 03 травня 2007 08:36

Консульства Естонії в Москві закидали камінням

Невідомі закидали камінням консульства Естонії в Москві, повідомив прес-секретар руху "Росія Молода" Олександр Калугін.

"Ми вважаємо, що це - провокатори, ні ми, "Росія Молода", ні рух "Наші" несприймаємо таких способів боротьби", - підкреслив він.

"Декілька невідомих молодих людей, - повідомив Калугін деталі події, - забралися на дах розташованого навпроти консульства двоповерхової будівлі і стали кидати каміння, при цьому тріснуло одне скло в будівлі консульства".

"Зловмисників намагалися затримати представники правоохоронних органів і активісти молодіжних рухів, які пікетують естонську дипмісію. Проте цим особам вдалося втекти від переслідування", - додав Калугін.

Активісти російських молодіжних організацій сьомий день проводять акцію протеста біля посольства Естонії в Москві. Вони виступають проти рішення естонських властей прибрати з центру Талліна Бронзового солдата, передає РИА "Новости".
Зараз ви читаєте новину «Консульства Естонії в Москві закидали камінням ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути