На в'їзді в Донецьк на одному з блокпостів знаходяться чеченці. Про це свідчить відео, опубліковане Андрієм Дзіндзею на Youtube.com.
Ці люди разом з громадянами слов'янської зовнішності в досить грубій формі звертаються до водіїв, вимагаючи пред'явити документи.
"Якщо наступного разу не буде документів ... застрелимо!", - сказав терорист.
Відео було знято вчора, 23 травня.
×




















Коментарі
15