вівторок, 16 грудня 2014 09:54

До Дебальцевого підійшло добре озброєне підкріплення "казачої гвардії"

До Дебальцевого підійшло добре озброєне підкріплення "казачої гвардії"
Фото: diary.ru

У районі Дебальцевого терористи отримали підкріплення у вигляді "казачої гвардії".

Про це повідомляє керівник групи "Інформаційний спротив", народний депутат Дмитро Тимчук у Facebook.

"На Дебальцевському плацдармі в районі Нікішиного і Чорнухиного російсько-терористичні війська отримали підкріплення у вигляді кількох "новостворених" рот "казачої гвардії".

Бойовики з цих бандформувань одягнені в нову зимову форму російського зразка, добре озброєні і оснащені. На озброєнні - до 20 одиниць бронетехніки", - зазначив Тимчук.

Зараз ви читаєте новину «До Дебальцевого підійшло добре озброєне підкріплення "казачої гвардії"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути