Російсько-терористичні війська оточили центр Донецька.
Таку інформацію на своїй сторінці у Facebook повідомляє організація "Донбасс SOS".
"Центральна частина міста в районі ОДА оточена озброєними людьми, у дворах машини ППС. Територія патрулюється озброєними людьми в повній бойовій екіпіровці з собаками", - йдеться у повідомленні.
Припускається, що до таких заходів безпеки бойовики вдалися через приїзд "великого" гостя з Росії.
"Донбасс SOS" закликає жителів Донецька бути обережними і не виходити зі своїх будинків.
Як раніше повідомлялося, у "ДНР" повиненн приїхати помічник Путіна Сурков. Це пов'язано з наміром Росії змістити ватажка "ДНР" Олександра Захарченка.




















Коментарі
2