середа, 15 липня 2015 15:02

Центр Донецька оточений озброєними бойовиками з собаками

Центр Донецька оточений озброєними бойовиками з собаками

Російсько-терористичні війська оточили центр Донецька.

Таку інформацію на своїй сторінці у Facebook повідомляє організація "Донбасс SOS".

"Центральна частина міста в районі ОДА оточена озброєними людьми, у дворах машини ППС. Територія патрулюється озброєними людьми в повній бойовій екіпіровці з собаками", - йдеться у повідомленні.

Припускається, що до таких заходів безпеки бойовики вдалися через приїзд "великого" гостя з Росії.

"Донбасс SOS" закликає жителів Донецька бути обережними і не виходити зі своїх будинків.

Як раніше повідомлялося, у "ДНР" повиненн приїхати помічник Путіна Сурков. Це пов'язано з наміром Росії змістити ватажка "ДНР" Олександра Захарченка.

Зараз ви читаєте новину «Центр Донецька оточений озброєними бойовиками з собаками». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути