понеділок, 13 липня 2015 12:02

Атлантична Рада назвала конфлікт на Донбасі прямою агресією Путіна

Атлантична Рада назвала конфлікт на Донбасі прямою агресією Путіна

Конфлікт на Донбасі є прямою агресією з боку Росії, а не громадянською війною між українцями.

Про це заявляють експерти Атлантичної Ради, які сьогодні представили в Києві звіт "Війна Путіна в Україні. Ховаються на видноті", передає "5 канал".

У документі детально проаналізовані фото та відео з інтернету, які доводять присутність в Україні російських солдатів, офіцерів та техніки. Звіт вже був презентований у Сполучених Штатах та Європі. Сьогодні о 14:00 представники Атлантичної Ради презентуватимуть його детальніше у Верховній Раді.

"Дедалі більше людей починають переконуватися, що події на Сході України - це агресія з боку Росії. Це важливий крок для того, щоб почати чесні дебати про конфлікт та знайти його політичне вирішення. Наш звіт потрібен, щоб США та європейські союзники пішли на більш суворі санкції та надавали Україні більшу підтримку, можливо навіть летальну зброю", - зазначив спеціальний помічник президента Атлантичної Ради Максиміліан Чуперські.

Зараз ви читаєте новину «Атлантична Рада назвала конфлікт на Донбасі прямою агресією Путіна». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути