понеділок, 21 вересня 2015 14:18

Активні бої на Донбасі можуть відновитися після 28 вересня - Жебрівський

Активні бої на Донбасі можуть відновитися після 28 вересня - Жебрівський
Фото: ipress.ua

Російські війська можуть відновити активну фазу бойових дій на Донбасі після виступу Путіна на Генасамблеї ООН.

Про це під час брифінгу за підсумками 100 днів роботи заявив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, передає Gazeta.ua

"Те, що я спостерігаю там на місці: Путін не збирається залишити Україну в спокої. Спроба створити Придністров'я-2, щоб Україна не могла рухатися в європейському напрямку, - це задача-мінімум. Коли він (Путін - ред.) не зміг відгризти частину України, так звану "Новоросію" перетворити у справжній проект, після цього його задача - зробити все, щоб Україна не була ні самостійною, ні незалежною у виборі зовнішнього розвитку...

Загострення може бути після Генасамблеї ООН. Якщо міжнародна спільнота буде налаштована достатньо серйозно (проти дій Кремля - ред.), то є загроза того, що Путін розпочне серйозне відновлення обстрілів України", - сказав Жебрівський.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін виступить на Генасамблеї ООН у Нью-Йорку 28 вересня.

Зараз ви читаєте новину «Активні бої на Донбасі можуть відновитися після 28 вересня - Жебрівський». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути