"Це бридка і огидна провокація", - прокоментував кореспонденту Gazeta.ua вчорашні події народний депутат від ВО "Свобода" Юрій Михальчишин.
Нагадаємо, учора ввечері у приміщенні Соціального Центру "Цитадель" на вул. Залізничній, 20 у Львові невідомі напали на активістів руху "Автономний опір".
"У невеликий зал, який ми орендуємо для спортивних тренувань, увірвалося четверо людей з армартурами в руках. Нападали вибірково. Видно було, що дивилися хто і за що має отримати. Конкретно били тих людей, які активно виступають проти забудов на вулицях Озаркевича, Тарнавського, Куліша та інших вулиць у Львові. Постраждало двоє. Важких травм нема. Вони поїхали в поліклініку, їм там зробили перев'язки та відпустили додому. В одного хлопця розсічення на брові і забій на лікті, іншого сильно били по руках і ногах. Все це було на очах дівчат та декількох неповнолітніх дітей наших друзів, котрі в цей момент були на тренуванні. Слава Богу, що це сталося не у вересні, коли у нас безкоштовно мають займатися взагалі діти з малозабезпечених сімей. Не знаю, що би було, якби ті уроди забігли тоді", - розповів активіст "Автономного опору" Антон Барамбуль.
Активісти вважають, що напад вчинили помічники і охоронці народного депутата Юрія Михальчишина.
"Трьох ми впізнали одразу. Двоє із них Богдан Кріль і Сергій Москалюк, - говорить Барамбуль. - Це офіційні помічники народного депутата Юрія Михальчишина. Також був один охоронець, відомий під кличкою "Мєдвєдь" і ще один, якого ми з вигляду тільки знаємо, він постійно супроводжував Михальчишина під час виборів. Нікому не секрет, що Михальчишин колись мав відношення до "Автономного Опору". Його можна було навіть назвати одним із наших активістів. Але коли "Свобода" прийшла до влади у Львові, ми почали критикувати конкретні їхні дії, які вважали недопустимими. Серед них і забудови, які лобіюють "свободівці". Деколи ці забудови навіть пов'язували з регіоналом Зубиком. Зараз нам вдалося об'єднати людей близько шести забудов, протестуємо. На виборах ми не підтримали жодну партію, в тому числі "Свободу". Це їм не сподобалося, нам почали відверто погрожувати. На вулицях зустрічали, казали: "Скоро вам сюрприз буде!". А конкретно тому хлопцеві, якого побили, за чотири чи п'ять годин до того написали "Вконтакті": "Нічого. Нічого ви допишетеся". Він щось там критикував на своїх сторінках закон, який підтримала "Свобода".
Нагадує, що це не перша сутичка активістів "Автономного опору" і ВО "Свободи".
"25 червня у львівському "Прес-Клубі" ми презентували соціальний центр "Цитадель", де діти з малозабезпечених сімей матимуть можливість безкоштовно займатись спортом. Перед початком прес-конференції, близько 10:40, на вулиці Шевченка, 18 був вчинений напад на журналістів профспілки "Захист праці" та активістів руху "Автономний Опір". Нападниками тоді теж були підлеглі Юрія Михальчишина. Звертатися до правоохоронних органів не в нашому стилі. Ми не віримо міліції, а виступаємо проти сучасної системи. Тому, вкотре передаємо нардепу, що не перестанемо виступати проти забудов і не дозволимо дерибанити Львів. Не дозволимо ні тобі, Михальчишину, ні твоєму колезі регіоналу Зубику".
Михальчишин заперечує те, що це його підлеглі побили активістів.
"Минулого тижня у місті з'явилися плакати із моїм зображенням з простріленою головою. Тепер ще це. Я не розумію до чого тут моє прізвище прив'язують. Ніхто їх не бив, може вони десь там самі між собою потлумили. Бо не зрозуміло, що у них там чи то секта чи бійцівський клуб. Подивіться, що у них там робиться. Якісь незрозумілі бійці, якась клітка. Бої без правил постійно організовують", - зауважив "свободівець".
























Коментарі
10