Ексклюзиви
Вівторок, 22 вересня 2020 15:03

Помер депутат Верховної Ради 1-го скликання

 

20 вересня помер Григорій Подчос із райцентру Гайсин на Вінниччині. Чоловікові було 77 років.

"Пам'ятаю Григорія Степановича як щиру й небайдужу людину. Він завжди допомагав нашій школі, цікавився розвитком закладу. Знаю, до нього часто зверталися люди і він усіх підтримував словом і ділом. Вважаю, що заслужено отримав звання почесного громадянина нашого району. Але останнім часом Григорій Степанович хворів. Зустріла його якось на вулиці, то мав не дуже добрий вигляд", - сказала місцева вчителька Людмила Миколаївна.

Григорій Подчос 34 роки працював в агрохімічній галузі агропромислового комплексу Гайсинського району, отримав звання заслуженого працівника сільського господарства України. Спочатку був помічником машиніста міської електростанції, пізніше - інженером Гайсинського об'єднання "Сільгосптехніка", заступником керуючого з виробництва на цьому підприємстві. З 1997 року очолював правління Гайсинського районного підприємства "Райагрохім".

З 1990 року по 1994 рік був депутатом Верховної Ради України 1-го скликання. Неодноразово обирався депутатом Гайсинської міської та районної рад.

У чоловіка залишились дружина, дві дочки, четверо онуків і двоє правнуків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Помер співзасновник корпорації Pepsi

У США помер співзасновник корпорації Pepsi Дональд Кендалл. Йому було 99 років. Свою кар'єру в компанії Кендалл почав на лінії розливу в цеху, а вже через 12 років особисто презентував Микиті Хрущову фірмову колу.

Зараз ви читаєте новину «Помер депутат Верховної Ради 1-го скликання». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі