Василь Гутковський, 42 роки, генеральний директор літературної агенції "Піраміда":
— Перше, це брак туалетів у місті. Хоч би вже біотуалети встановлювали. Друге, за що соромно, — відсутність контейнерів для сміття. І третє, за що доводиться червоніти, — сморід у під"їздах і внутрішніх двориках у центрі міста. Іноземці бачать гарний фасад, заходять усередину, але в кращому випадку затримуються там на 2–3 хвилини. В гіршому — миттю звідти виходять.
Тетяна Микитин, 27 років, учителька англійської мови:
— Вражає відсутність вказівників і надписів. Я вже не кажу про англійську, хоч би українською написали, де туалет, пошта, вокзал, поліклініка чи лікарня. Друге — це нахабність безпритульних і циган у центрі міста, особливо біля Оперного театру та на вуличках, що прилягають до площі Ринок. Вони оточують тебе кільцем і не відпускають, доки не отримають відкупу. Не реагують ні на екскурсоводів, ні на міліціонерів.
Ірина Мельник, 20 років, студентка ЛНУ імені Івана Франка:
— У місті постійні проблеми із водою. У нас улітку гостював студент з Японії, то він ніяк не міг зрозуміти, чому душ треба встигнути прийняти до дев"ятої години ранку.
Петро Радковець, 44 роки, екскурсовод:
— Найбільша ганьба Львова — засилля авто в центрі міста. Скоро не буде куди водити туристів, бо скрізь припарковані машини. Люди оглядають оздоби на будинках чи пам"ятники на площі Ринок, а на них їдуть машини. Тому я попереджаю туристів: якщо вам скажуть, що біля Ратуші пішохідна зона, — не вірте й будьте обережні. Навіть інспектор, який стежить за тим, аби ніхто не заїжджав на площу Ринок, вас не врятує. І друге, за що мені соромно, це ставлення львів"ян до пам"яток архітектури. Пластикові вікна ріжуть очі.
Коментарі
1