Ексклюзиви
Понеділок, 14 січня 2008 20:52

Волинська область визначить сім чудес

Волинь обиратиме сім чудес краю. Протягом січня-березня комісії при управлінні туризму кожної райдержадміністрації визначать два-три об"єкти, гідні називатися волинським дивом. Пропозиції можуть подавати всі охочі. Потім відбудеться голосування — по телефону і через Інтернет.

На відміну від загальноукраїнського конкурсу, крім історико-культурних пам"яток, враховуватимуть і природні. Результати оприлюднять до Дня незалежності України.

— Уже сьогодні можна виділити з-поміж пам"яток місто-музей Володимир-Волинський, його історико-культурний заповідник, Зимненський монастир, Луцький замок, Оконські джерела, Милецький монастир, — каже начальник управління культури і туризму Волинської облдержадміністрації Володимир Лисюк, 54 роки.

Об"єкти сімки доповнять туристичний маршрут "Золота діадема Волині". Він бере початок в Устилузі та передбачає відвідини Володимира-Волинського, Зимного, Затурців, Торчина й закінчується в Луцьку.

На Всеукраїнському конкурсі "Сім чудес України" Луцький замок увійшов до 20 найкращих історико-культурних пам"яток країни.

Зараз ви читаєте новину «Волинська область визначить сім чудес». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі