Середа, 30 липня 2008 07:13

Василя Баса вбило струмом

У неділю 27 липня в селі Верхобуж Золочівського району Львівської області до 50-річного Василя Баса завітала сусідка 40-річна Іванна Гвоздік. Скаржилася, що в її оселі зникло світло. Мовляв, на стовпі електроопори згоріла перемичка. Чоловік  виліз на стовпа й намагався відновити подачу електроенергії. Уражений струмом, упав.

— Його тіло звисало з драбини. Василь не рухався, — розповідає 72-річний Петро Кравуш із Верхобужа. — Сусіди відразу покликали мою доньку — вона працює медсестрою. Та йому вже ніхто не міг допомогти.

Бас працював у меліоративному господарстві трактористом. Згодом покинув роботу, займався сільським господарством. Десять років жив зі співмешканкою Христиною. Із першою дружиною розлучився.

— У покійного чомусь не складалося життя, — веде далі Кравуш. — Із дитинства бідував. Мама померла, коли йому було 13. Невдовзі батько знайшов іншу й забув про сина. Василь у Золочеві познайомився з молодицею із двома дітьми. Ще трьох народили, та разом не жили. Донька Ольга на похорон приїжджала.

Зараз ви читаєте новину «Василя Баса вбило струмом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода