Лікар нетрадиційної медицини Олена Вільшанецька, 63 роки, радить уникати щеплень. Каже, що діти народжуються здоровими, а головний захисний механізм — усередині них. Щеплення не роблять дітей здоровішими, це лише зайве навантаження на імунну систему.
— Дитина не встигла народитися, як її починають вакцинувати. Протягом перших 18 місяців роблять дев"ять щеплень, — розповідає. — В організм вводять бактерії, вірус. Матеріал для вакцини вирощено на ембріонах і тканинах тварин і людських ембріонів, із додаванням ртуті, формальдегіду, фенолу. А що вже казати про полівакцини, під час яких в організм вводять кілька вірусів. У природі ж такого не буває, щоб дитина одночасно хворіла кількома інфекціями. Доки одна не закінчиться, друга не розпочинається.
Вільшанецька каже, що в усіх її пацієнтів є негативні наслідки вакцинації. Найбільше з ураженнями нервової системи, алергіями, астмою. Щороку зростає кількість хворих на цукровий діабет серед дітей.
— Недарма ж такі інфекції, як кір, краснуха, вітрянка, називаються дитячими, щоб організм навчився хворіти та боротися з ними, — додає Олена Вільшанецька. — Тим паче, що в дитячому віці ці захворювання протікають значно легше, а дитина отримує пожиттєвий імунітет. Після щеплень мають тимчасовий імунітет, тривалість якого ніхто не досліджував.
Коментарі