четвер, 28 жовтня 2010 16:52

Про послуги готелів можна прочитати на мобільному

На 80 архітектурно цінних об'єктах Львова розмістили К'юР-коди. Це наклейки з графічними малюнками, завбільшки з долоню, в яких зашифрований великий обсяг інформації. Коди на львівських спорудах розповідають про їхню історію, значення, місце розташування.

— Ці коди можна зчитувати мобільними телефонами з камерою. Треба задати в пошуку в інтернеті "К'юР-код програма" і скачати її на мобільний, — розповідає 25-річна Оксана Сидор, начальник управління туризму Львівської міської ради. — Програма досить проста у користуванні, кожен зможе легко розібратися з нею. Тоді фотографуємо код телефоном. І одразу на екрані з'являється текстова інформація про об'єкт. Така послуга є безкоштовною — з мобільного рахунка гроші не знімаються. Ми розмістили такі коди на фасадах, вікнах, дверях церков, музеїв, аеропорту, ресторанів, готелів.  Тексти писав історик та професійний гід Ігор Лельо. Вони допоможуть туристам без екскурсовода зорієнтуватися у місті, отримати інформацію навіть про послуги багатьох закладів.

Львів є першим містом в Україні, що започатковує такі інновації. Уперше К'юР-коди почали використовувати в Японії 2000 року. З англійської К'юР (QR — quick response) перекладають як "швидка відповідь".

Зараз ви читаєте новину «Про послуги готелів можна прочитати на мобільному». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути