Неділя, 01 квітня 2007 14:21

Мама просить Любку не писати еротичних віршів

Автор: фото: Сергій ПОТЯГ
  Художник розписав губною помадою тіло Альони Шут під час фестивалю еротичного мистецтва в Ужгороді
Художник розписав губною помадою тіло Альони Шут під час фестивалю еротичного мистецтва в Ужгороді

В Ужгороді відбувся фестиваль еротичного мистецтва "Березневі коти-2". Свої вірші читали студенти місцевого університету Андрій Любка, Валентин Кузан і Вік Коврей.

За десять хвилин до восьмої вечора у кав"ярні "Candy club" збираються хлопці та дівчата. Більшість із них — студенти, прийшли на запрошення друзів. Сідають на шкіряних диванчиках. Кому не вистачає місця — стають біля входу. Замовляють соки та каву. На міні-сцені виступає Андрій Любка — високий хлопець в окулярах та сірому светрі. У нього нещодавно вийшла книжка "Вісім місяців шизофренії". Доки студент читає вірші "Тася", "Заспана німфетка", "Совкове порно", позад нього художник боді-арту розмальовує високу чорнявку у синьому купальнику Альону Шут. Розписати своє тіло фарбами запрошують охочих із зали. Погоджуються Олеся Джумеля та Аліна Лендєл. Дівчата роздягаються до пояса, художники малюють щіточками та губною помадою зелені, фіолетові, червоні та чорні квадратики і квіти.

— Ти прийшла несподівано, наче полюція, але стала жаданою, як алкоголь, — 19-річний Андрій Любка декламує вірш "Ти прийшла". У залі хтось тихо сміється. — Ти була так нестерпно жагучою, наче кров. Ти прийшла заборонена, як мастурбація, але стала кайфовою, як конопля!

Зала аплодує. Любка сходить зі сцени й обіймає свою дівчину Ірину.

— Моя мама про вірші з цієї збірки казала: "Це — повний брєд", — зізнається Андрій. — І попросила, щоб я не писав таке.

Фестиваль еротичного мистецтва в Україні проводять тільки в Ужгороді.

— Літературу і молодь може зблизити лише еротична поезія, — вважає Любка. — Торік мене тут не було — відбував 15 діб у білоруській в"язниці. Затримали під час тамтешніх виборів.

На сцену виходить 50-річний Михайло Бабидорич, колишній учитель Андрія. Запевняє, що йому такі вірші подобаються.

Зараз ви читаєте новину «Мама просить Любку не писати еротичних віршів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі