Неділя, 01 квітня 2007 17:48

Малюки ледь не випали з Чортового колеса

Позаминулої неділі сім"ї Романівих і Петрівих із села Копанки Калуського району Івано-Франківської області застрягли в кабіні оглядового атракціону "Чортове колесо" в калуському парку культури. Із батьками були однорічні Вікторія Романів, Ліля Петрів та її 4-річна сестра Вікторія.

— Корзина зупинилася в найвищій точці атракціону на 27-метровій висоті, перекинулася й стала майже вертикально, — згадує про пригоду її учасник Володимир Романів. — Потім її почало розхитувати. Ми перелякалися, кричали.

Контролер унизу зупинив колесо, і запустив його в зворотний бік.

— На висоті днище рухомої корзини прогнулося й зачепилося за трубу колеса. Корзина застопорилася й почала обертатися разом із колесом, — розповідає про причину пригоди директор калуського парку культури Богдан Кирилович. — Коли колесо почало рухатися в зворотний бік, корзина зіскочила із зачіпки й розхитувалася, доки не зупинилася.

Цей же атракціон наполохав городян у минулорічний День міста. Тоді колесо раптово збільшило швидкість обертання. Зупинили його аж на третьому колі.

— Чортове колесо не може працювати за дощової погоди, — пояснює  Кирилович. — А в День міста раптово почалася злива, людей не встигли висадити.

Чортове колесо в Калуші встановили 1992 року. Це найновіший атракціон міста. Ланцюгова карусель працює з 1971-го, а гойдалки — з 1972 року.

Зараз ви читаєте новину «Малюки ледь не випали з Чортового колеса». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі