Ексклюзиви
Середа, 28 лютого 2007 18:18

Івано-франківці отримають соціальне житло

У березні п"ять івано-франківських сімей отримають перші соціальні квартири від міської влади. Кошти на помешкання виділили з Фонду соціально-економічного розвитку міста.

— Цей фонд фінансується за рахунок відрахування від прибутків будівельних фірм, — каже перший заступник міського голови Івано-Франківська Володимир Швадчак, 46 років. — За скромними підрахунками, цього року фонд зможе отримати 6,5 мільйона гривень. Сорок відсотків піде на реалізацію житлових проектів, зокрема на придбання соціальних помешкань. Скажімо, в Івано-Франківську є 39 сімей, що мешкають в однокімнатних квартирах з хворими на відкриту форму туберкульозу. Їх треба відселяти у першу чергу.

Закон про соціальне житло ще не прийнятий. Тому чиновники не можуть точно сказати, хто має право на державну квартиру. Франківцям помешкання даватимуть за перехідними положеннями закону. Соціальні квартири не підлягатимуть приватизації.

Зараз ви читаєте новину «Івано-франківці отримають соціальне житло». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі