76-річна Гафія Трісь із Тлумача Івано-Франківської області приїхала в гості до сина в Яремчі (Прикарпаття), пішла до Національного парку подивитися оленів та кабанів у вольєрах і по дорозі заблукала.
Коли ввечері бабуся не повернулася додому, родичі почали шукати її самі, а потім викликали рятувальників.
— Бабця заблукала в урочищі Блудний ґрунь між горами Буковиця та Щівка, — каже 56-річний Василь Ліхацький, командир Яремчанського гірського пошуково-рятувального загону. — Це місце вважають недобрим — рисі, ведмеді та вовки водяться. Губляться там навіть місцеві жителі, які добре знають гори. А ця маленька, зростом з півтора метра, худенька жінка змогла пройти горами аж десять кілометрів. Коли зрозуміла, що збилася з дороги, пішла вздовж потічка проти течії. А так робити не можна: перше правило туриста — йти за течією.
Дві ночі пані Гафія ночувала на закинутій пасіці. Каже, їла лише малину та ожину. У неділю її застала сильна злива.
— Старенька весь час молилася, — продовжує Василь Ліхацький. — На щастя, з нею нічого не трапилося, навіть не застудилася.












Коментарі