Ексклюзиви
Четвер, 13 листопада 2008 18:45

Я не хочу, щоб дитячу психіку мого сина завчасно травмували

"Мій син Віталик навчається у шостому класі. Йому 11 років. Я вражена тим, які знання за програмою подають сьогодні нашим дітям у загальноосвітній школі.

Нещодавно ввечері син підходить до мене на кухню і просто плаче. Він ніяк не міг вивчити домашнє завдання з "Основ здоров"я".

Мало того, що в підручнику для шостого класу вже повністю з картинками розписано про статеве дозрівання, там подають терміни, які дитина не розуміє й не може навіть вимовити.

Наприклад, "ендокринна система". "Ендо... ендо... ендо шо?" — ніяк не міг вимовити мій син. Я медсестра. Це слово я дізналася аж на першому курсі медичного училища.

Розумію, діти мають бути грамотні в медицині, щоб не шкодити своєму здоров"ю. Але не таким способом їх треба навчати.

Я слідкую за своїми дітьми і вважаю, що в мого 11-річного сина ще не розпочалося статеве дозрівання. Він зовсім дитячий: часто червоніє, бавиться пістолетами, інколи вдома ще й плаче, як мала дитина. Я не хочу, щоб дитячу психіку мого сина завчасно травмували".

Орися Задорожна, м. Жовква

Зараз ви читаєте новину «Я не хочу, щоб дитячу психіку мого сина завчасно травмували». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 179
Голосування 31 жовтня, Усик - Чисора. Як закінчиться бій?
  • 1) перемогою Усика за очками
  • 2) перемогою Усика нокаутом
  • 3) перемогою Чисори за очками
  • 4) перемогою Чисори нокаутом
  • 5) нічиєю
Переглянути