Про це вона заявила сьогодні, відповідаючи на питання журналістів у Києві.
"Я повинна сказати, що чіткої правової позиції у Президента України немає, матеріали на вивченні, і Президент, звичайно, прийме своє рішення", - сказала Ставнійчук .
За її словами, не обов"язково звільняти людину чи відстороняти її від посади у зв"язку зі створенням ТСК.
"Ви подивіться, скільки ТСК в парламенті створюється, і який результат потім з тих ТСК: проходить час, доповідь або заслуховується, або ж ні, і діяльність (ТСК) припиняється. Таким чином, не звільняти ж всіх людей на місцях", - зауважила Ставнійчук.
При цьому вона зазначила, що на сьогодні в Україні реалізується "політика пустих крісел, як на центральному рівні, так і на місцевому… Тобто, в половині областей ми маємо вакансії. Це серйозна проблема, і свідчить про те, що на місцевому рівні страждає кадрова політика".
"І сьогодні, я думаю так - якщо слідча комісія створена, вона повинна діяти, повинна вивчати, аналізувати ситуацію. Це не перша ТСК, яка є в парламенті, щодо міської влади", - сказала Ставнійчук.
11 червня Верховної Ради ухвалила постанову про звіт Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування фактів зловживань київською владою. За її ухвалення проголосували 228 народних депутатів. Не голосувала у повному складі фракція Блоку Литвина. Із фракції Партії регіонів "за" проголосував один народний депутат.
З огляду на критичну ситуацію, що склалася у Києві, ВР звернулась до Президента України з пропозицією відсторонити від виконання обов"язків голови КМДА Черновецького на період діяльності ТСК та рекомендувала скасувати цілу низку його незаконних розпоряджень, повідомляє УНІАН.
Коментарі
1