Середа, 01 грудня 2010 17:55

Заробітчани щороку збагачують Росію на 100 мільярдів рублів

Заробітчани щороку збагачують Росію на 100 мільярдів рублів

Росія не має наміру відмовлятися від іноземної робочої сили. Про це заявив глава Федеральної міграційної служби (ФМС) Костянтин Ромодановський.

"У Росії не збираються відмовлятися від послуг іноземних робітників", - підкреслив Ромодановський журналістам в Москві.

За його оцінкою, в РФ необхідно залучати близько 5 млн іноземних працівників на рік, у тому числі 40-60 тис. висококваліфікованих.

"Нині у Росію залучається лише 50% кваліфікованих працівників від необхідної кількості", - зазначив Ромодановський.

Він відзначив також, що в майбутньому році квота на залучення іноземної робочої сили буде зменшена на 100 тис. осіб - до 1,7 млн людей.

Разом з тим, Ромодановський нагадав, що Росія поступово спрощує порядок отримання дозволу на роботу для іноземців, зайнятих у галузіі обслуговування приватних осіб.

"Будь-який іноземець може придбати спеціальний патент строком на місяць або відразу на квартал і працювати на приватну особу. Головне, що такий працівник не має бути використаний роботодавцем для отримання прибутку", - уточнив він.

При цьому він підкреслив, що мігранти, які працюють в Росії, щорічно приносять в економіку країни близько 100 млрд рублів. Це становить близько 8-10% від ВВП країни.

Інтерфакс-Україна

Зараз ви читаєте новину «Заробітчани щороку збагачують Росію на 100 мільярдів рублів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 437
Голосування Чи можливий мир на Донбасі за "формулою Штайнмаєра" (вибори+відведення військ+амністія бойовиків+особливий статус Донбасу)?
  • Так, пора закінчувати війну любими способами
  • Ні, мир буде тільки після перемоги
  • Потрібно далі проводити переговори та залучити до них США
  • Війна в Україні закінчиться тільки після повернення Криму
  • Ваш варіант (у коментарях)
Переглянути
Погода