Ситуація на Майдані Незалежності та вулиці Грушевського 29 січня залишається спокійною.
Зранку на головній площі столиці перебувають кілька десятків учасників акції протесту. Більшість активістів розосереджені на барикадах на вулиці Грушевського.
Протестувальники продовжують зміцнювати барикади і патрулювати територію. Біля кожної барикади знаходиться пост самооборони.
У центрі столиці зменшилась кількість силовиків. На Грушевського вони стоять лише в одну шеренгу.
У той же час до Кабінету міністрів підігнали додаткові сили. Урядовців прибули охороняти бійці "Беркута" та ВВ. Також тут стоять два водомети, два БТРа та автозаки.
29 січня у Кабміні проходить перше засідання під головуванням виконуючого обов'язки прем'єр-міністра Сергія Арбузова. Азаров прийшов попрощатися з колишніми колегами і побажав Арбузову витримки.
У Верховній Раді цілий день 29 січня голосували за закон про амністію всіх затриманих активістів Майдану. Під вечір приїхав Янукович.
"Такого мату я не чув давно, нам погрожували закатати всіх в асфальт і пересаджати до такої-то матері, говорили, що на кожного з нас у них є справа", - розповів після термінової наради з Януковичем один з "регіоналів".
Закон був проголосований. Він передбачав звільнення активістів Майдану з-під варти за умови, якщо вони протягом 15 днів звільнять всі захоплені будівлі і вулиці.
На 29 січня за ґратами перебували близько 200 майданівців.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відставка Азарова та скасування диктаторських законів (28 січня)
29 січня на Майдані Незалежності в Києві була створена Національна гвардія. До неї увійшли Самооборона Майдану, козаки і "Правий сектор".
У журналіста "Громадського ТБ" Богдана Кутєпова, який вів пряму трансляцію з Маріїнського парку, агресивні прихильники Партії регіонів відібрали посвідчення, а потім - планшет.
Пізніше планшет журналісту повернули, але стерли з нього інформацію.
Коментарі