З 15 грудня 2011 року інспектори ДПС ДАІ Львівської області фіксуватимуть порушення правил дорожнього руху за допомогою радару "Візир" у режимі патрулювання.
Як відзначили у прес-службі управління ДАІ у Львівській області, ця методика є новою.
Інспектори ДАІ разом з журналістами вирушили у "тест-патрулювання", фіксуючи "на ходу" любителів швидкої їзди. Виявили, що таких порушників є чимало.
Керівник прес-служби управління ДАІ у Львівській області підполковник міліції Світлана Добровольська зауважила, що дорожньо-транспортні пригоди, які стаються через перевищення швидкісних режимів є одними із найбільш резонансних. За її словами, наслідки від таких аварій – найважчі. Лише у 2011 році на Львівщині сталося 571 ДТП, під час яких 99 людей загинуло, а ще 742 людини отримали травми різної важкості.
"Ще до 15 грудня "Візир" працюватиме стаціонарно на постах ДАІ. Натомість нова методика передбачає фіксацію порушень правил дорожнього руху, у тому числі перевищення швидкості, у режимі патрулювання – під час руху патрульного автомобіля. І такий метод має вже найближчим часом принести позитивний ефект – виявляти тих, хто намагається "приховувати" свої порушення", - розповіла Добровольська.
Вона зазначила, що водії здебільшого вдаються до порушень швидкісних режимів лише до стаціонарних постів ДАІ і після них, знаючи, що саме там працює "Візир".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Працівники ДАІ знову ловитимуть водіїв-порушників за допомогою "Візира-2"
"Із запровадженням нової методики, водії транспортних засобів навіть не здогадуватимуться, коли і на яких ділянках дороги їх порушення фіксуватимуть", – сказала Добровольська.
Загалом у Львівській області від початку 2011 року було зафіксовано близько 99 тисяч порушень швидкісних режимів.
Як відомо, альтернативною заміною "Візира" є радари "Трукам". На фото, яке робить "Трукам", чітко видно картинку з місця події, вказані також дані географічного розташування із супутника — довгота і широта. Видалити дані чи якимось чином змінити їх неможливо. Також, на відміну від "Візира", "Трукам" не змішує потік автомобілів і порушник за іншими сховатися не може. Раніше довести, що швидкість перевищував саме цей автомобіль, було складно. Проте радари "Трукам" набагато дорожче коштують, ніж "Візири".
Коментарі
3