В Черкасах мітингувальники почали штурмувати будівлю ОДА з боку вулиці Байди Вишневецького. Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua.
Півгодини тому вони взяли штурмом центральний вхід, виламали двері. Після сутичок міліція звідти відступила всередину будівлі.
Зараз більш жорстка сутичка з боку вулиці Байди Вишневецького. Люди налаштовані більш радикально.
Молоді люди вже прийшли в середину будівлі і сутичка продовжується там.
Перед парадним входом мітингарі розбили багаття, де гріються люди, яких облили водою.
Кажуть, що із будівлі під час штурму з вікон кидали важкі предмети.
Одного постраждалого забрала "швидка".
×























Коментарі