У Донецьку з'явилися написи проти окупантів і президента РФ Володимира Путіна.
На фасаді кінотеатру "Донецьк" у Калининському районі Донецька з'явилися написи "Донецк — украинский город. Ненавидит рашистских окккупантов" - повідомляє ресурс "62.ua"
Також на будівлі написали звернення Путіну "ПТН-ПНХ! Вова, вали домой".
×



















Коментарі