У цій статті, написаній в співавторстві із Джоном Харві й Хельмутом Ніборгом, цитуються результати різних соціологічних досліджень. Так, відповідно до опитування 1990 року тільки 7% членів Національної Академії наук США вірять у Бога. Опитування серед членів Англійського Королівського товариства показало, що тільки 3,3% з них - віруючі люди, у той час як 68,5% британців відносять себе до тієї або іншої релігійної конфесії.
У коментарі THES професор Лінн сказав наступне: "Чому частка вчених, що вірять у Бога, менше частки віруючих серед усього населення країни? Я вважаю, що це просто прояв ІQ. Вчені мають більший рівень ІQ, ніж звичайні люди. Кілька опитувань Геллапа показали, що індивіди з більшим ІQ мають тенденцію не вірити в Бога".
Він також відзначив, що більшість школярів молодших класів вірять у Бога, але на той час, коли вони стають підлітками, їхні інтелектуальні якості зростають, і незабаром вони стають агностиками. Лінн до цього додав, що в більшості західних країн в 20-му столітті спостерігалося падіння числа віруючих, у той час як інтелектуальний рівень населення зростав.
Більш ранні публікації Р.Лінна вже стали предметом дискусії про зв"язок інтелектуальних здібностей з расою та статтю людини, повідомляє Освітній портал.
Коментарі