Вівторок, 03 червня 2008 17:01

Вимираючих суматранських тигрів перетворюють на опудала (ФОТО)

Лісова поліція острова Суматри виявила в коробці із льодом випатрані тіла Суматранських тигрів. Коробку конфіскували у сільських жителів одного з сіл північної частини острова. Поліцейський повідомив, що тіла збиралися продати ймовірно для того, щоб зробити з них опудала.

Суматранський тигр - підвид тигрів, що мешкає тільки на острові Суматра.

Суматранський тигр не дуже схожий на своїх родичів з Індії, Приамур"я тощо. Ці тигри не такі великі, як індійські (бенгальські) і амурські тигри. Цей тигр досить агресивний: він мав неприємний досвід спілкування з людьми.

Суматранський тигр рідко нападає із засідки: зазвичай він намагається винюхати здобич, потім крадеться до неї і нарешті з грацією виплигує з кущів (або з іншого укриття) і наздоганяє. Саме тому суматранські тигри невеликого розміру і мають сильні лапи.

Цей вид знаходився на межі зникнення і занесений в Червону Книгу. Мешкаючи тільки на острові Суматрі тигри не мають можливості розмножуватися в інших регіонах. Зараз їх залишилося 500-600 особин.

Фото Reuters

"Газета по-українськи"

Зараз ви читаєте новину «Вимираючих суматранських тигрів перетворюють на опудала (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 293
Голосування Яке місце посяде збірна України з футболу у відборі до Кубку світу-2022?
  • 1) перше
  • 2) друге
  • 3) третє
  • 4) четверте
  • 5) п'яте
Переглянути