пʼятниця, 17 липня 2015 16:31

"Виграти суд над Савченко неможливо" - адвокат

"Виграти суд над Савченко неможливо" - адвокат
Фото: facebook, Илья Новиков

Виграти суд над українською льотчицею Надією Савченко неможливо, тому його треба дискредитувати.

Про це написав її адвокат Ілля Новіков на Facebook.

"Я вже говорив відкрито в кількох інтерв'ю, що наше завдання зараз - не виграти суд, оскільки це неможливо, а дискредитувати його. Зробити абсолютно непристойним для європейських політиків ввічливо кивати головами, коли Путін каже: "Це справа суду, не тисніть на правосуддя", - вважає адвокат.

"Якщо ми добре зробимо нашу роботу, все зміниться", - переконаний Новіков.

Він згадує, як познайомився з льотчицею.

"Ми познайомилися з нею рік і день назад, 16 липня 2014 року в СІЗО Воронежа. Тоді мені здавалося, що це просто ще одна велика кримінальна справа. "Пекельно важка", - написав я тоді у блозі, навіть уявлення не маючи, якою траєкторією все піде. Наступного дня збили Боїнг, через 3 місяці вона стала депутатом Ради, через півроку - делегатом ПАРЄ і Героєм України. Пройшла голодування. Сьогодні вона вже увійшла в історію - і в російську, і в українську", - пише захисник про Савченко.

Нагадаємо, ув'язнена українська льотчиця звернулася до генпрокуратури Росії з проханням перенести розгляд її справи з суду міста Донецьк Ростовської області.

Надія також написала листа до Генерального секретаря ООН, президентів ПАРЄ та Європарламенту, в якому просила звернутися до керівництва Росії із наполегливим проханням про забезпечення нормальних умов судового розгляду, зокрема, про перенесення розгляду в суд в місті Москва.

Зараз ви читаєте новину «"Виграти суд над Савченко неможливо" - адвокат». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути