субота, 26 лютого 2022 16:25

В Україні створили бот для повідомлень про мітки окупантів

В Україні створили бот для повідомлень про мітки окупантів
Фото міток потрібно робити через бот та додавати геомітку. Фото: zmist.pl.ua

В Україні створили бот для повідомлень про мітки, які російські окупанти залишають на об'єктах інфраструктури.

Чат-бот створила Кіберполіція. Можна сфотографувати точки і вони потраплять у єдину базу Google Maps.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дезорієнтуємо ворога разом: серед українців шириться нова ініціатива

Фото потрібно робити через бот та додавати геомітку.

Адреса бота - @ukraine_avanger_bot

Міжнародна хакерська група Anonymous оголосила кібервійну президенту Росії Володимиру Путіну. Звернення хакерів опублікували в соцмережах.

Вони вимагають від Путіна відновити права українського народу і піти у відставку зі свого посту.

Зараз ви читаєте новину «В Україні створили бот для повідомлень про мітки окупантів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути