пʼятниця, 31 липня 2015 10:26

У Міноборони РФ пояснили причину провальних запусків ракет на очах у Путіна

У Міноборони РФ пояснили причину провальних запусків ракет на очах у Путіна

У Міністерстві оборони Росіїйської Федерації пов'язали невдалі запуски ракет на святкування ВМФ та інші авіаційні невдачі із кадровими проблемами. Про це заявив журналістам глава Міністерства оборони Росії Сергій Шойгу у пятницю, повідомляє ТСН.

"Ми провели аналіз у зв'язку із останніми інцидентами. Виявили "вузькі" місця, особливо у підготовці інженерно-технічних та льотних кадрів", - сказав він.

Очільник Міноборони також нагадав, що 5-6 років тому у авіаційних частинах відбулися великі скорочення, різко скоротили набір курсантів у льотні та авіаційні інженерні навчальні заклади. Саме це, на його думку, і є причиною невдач повітряних сил Росії.

Нагадаємо, 26 липня під час святкування Дня військово-морського флоту Росії не обійшлося без казусів. На очах у президента Володимира Путіна не змогли запустити ракету на параді ВМФ Росії.

Зараз ви читаєте новину «У Міноборони РФ пояснили причину провальних запусків ракет на очах у Путіна». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути