В даний час відключити таких "піратів" від інтернету можливо тільки на основі судового рішення. Новий закон дозволить країнам - членам Євросоюзу прийняти більш суворі власні закони проти інтернет-піратів.
Вже існує близько 20 альтернативних способів обміну файлами
Новий закон буде спрямований насамперед проти веб-сайтів, які дозволяють обмін файлами з музикою і фільмами між прямими користувачами.
Інтернет-провайдери можуть, при необхідності, визначати IP-адреси комп"ютерів, з яких з мережі нелегально скачуються захищені законом твори.
Однак крім спеціальних файлів, створених для обміну файлами, існують системи обмінів миттєвими повідомленнями, електронна пошта, спеціальні блоги з музикою, система бездротової передачі даних bluetooth, музичні плеєри типу дуже популярних нині плеєрів IPod.
На думку Марка Маллігана, бізнес-аналітика компанії Forrester, малоймовірно, що законодавство поспіє за піратами. Він вважає, що в законодавчому порядку піратство не зупинити. "Технологія просто розвивається швидше. На даний момент вже існує близько 20 альтернативних способів обміну файлами", - сказав Малліган.
Крім того, по всій Європі великі компанії, зайняті в звукозапису та медійної індустрії, продовжують наступати на файлообмінні інтернет-ресурси, які дозволяють користувачам знаходити і скачувати фільми і музику - найчастіше в порушення авторських прав.Однак, на думку експертів, захисникам авторського права навряд чи вдасться "загнати піратів в кут". Для цього компаніям - виробникам медіаконтенту доведеться пропонувати свої продукти за цінами, які навряд чи зможуть виправдати витрати на його виробництво.
За матеріалом: NEWS.Ru
Коментарі