При цьому він запевнив, що котельні об"єктів соціально-культурної сфери працюють в колишньому режимі. "Оскільки середньодобова температура повітря 11,8 градусів, в управління міського господарства постійно надходили скарги про те, що в квартирах спекотно, - пояснив ситуацію Герон. - Люди кажуть: "Не включайте, платити за опалювання не будемо!".
За словами начальника УМГ, опалювати житловий фонд хоч би вночі практично неможливо, тому що це може призвести до заповітрення всієї системи центрального опалення.
При цьому Ялтинський міський голова Сергій Брайко запевнив, що опалення буде включено "на першу вимогу" повідомляють "Новости Крыма".





















Коментарі