Ексклюзиви
Вівторок, 26 лютого 2008 09:22

Уго Чавес вестиме війну проти англіцизмів

Президент Венесуели Уго Чавес оголосив про початок кампанії з викорінення з ділового та технічного спілкування співгромадян англійських запозичень, повідомляє AP.

Війна проти "імперіалізму" на мовному фронті почалася з працівників державної телефонної компанії, яким рекомендували виключити англійські слова зі своєї мови.

Керівництво нещодавно націоналізованого телеканалу CANTV сподівається, що зможе відучити своїх співробітників і телеглядачів від слів на кшталт "staff" (штат), "marketing" (маркетинг) і "password" (пароль), замінивши їх на відповідні іспанські еквіваленти – "equipo", "mercadeo" і "contrasena".

У країні вже видано наклад наклейок, плакатів і значків, на яких написано "Говори іспанською! Говори з гордістю!"

У спеціальній заяві міністерства інформації Венесуели йдеться, що жителі країни мають вводити в ужиток іспанські слова, "які знаходяться під загрозою з боку структур, що розв"язали війну за культурне поневолення нашого народу", повідомляє "Подробности".

Зараз ви читаєте новину «Уго Чавес вестиме війну проти англіцизмів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода