- Унаслідок підвищення закупівельних цін на молоко в серпні, собівартість виробництва молочних продуктів в цілому та сиру виросла
-
- Тверді сири в першу чергу реагують на зниження пропозиції та подорожчання молочної сировини.
-
- Як стверджує директор компанії "Мілкіленд Україна" Владислав Реков, рівень цін на молочні продукти в Україні безпосередньо залежить від цін на світовому ринку, більшою мірою від цін на європейському ринку, на яких в останні місяці спостерігається тенденція зростання.
-
- На його думку, зазвичай ціни на молочні продукти після певного проміжку часу транслюються на український ринок, однак у цьому році ситуація змінилася.
-
- За словами аналітиків, експорт сирів з України до Росії, великого імпортера сирів, підтримує високі ціни на продукт на вітчизняному ринку.
-
- Згідно з даними директора аналітичного агентства "Інфагро Василя Вінтоняка", експорт сиру з України відчутно знизився і склав 5,7 тис. тонн, у той час як за попередні кілька місяців він становив порядку 7-7,5 тис. тонн.
-
- Подорожчання сиру в Україні зробило більш привабливим імпорт, навіть з урахуванням 10% ввізного мита та інших витрат.
-
- У свою чергу українські виробники не дуже стурбовані збільшенням пропозиції закордонної продукції, так як не бачать в ній повноцінного конкурента.
-
- Директор аналітичного агентства "Інфагро" повідомив, що деякі українські виробники планують наприкінці вересня в черговий раз підвищити ціни.
-
- Керівник агентства "ПроАгро" вважає, що в найближчий тиждень роздрібна ціна на традиційні сири досягне в роздробі за позначку в 80 грн / кг, а в жовтні, ціна сиру досягне 100 грн / кг.
-
- За даними порталу BIZ.liga.net, на 15 вересня середня ціна на сир у деяких торгових мережах становила 68,33 грн / кг, у той час як на 26 липня - 57,49 грн / кг. За півтора місяця сир у роздрібі подорожчав більш ніж на 10 грн / кг.
-
- За матеріалами Фокус, Левый берег
×
Коментарі
1