- В усьому світі така система зараз активно застосовується, щоб під час спектаклю не порушувати атмосферу дії, - сказав керівник науково-літературної частини Александрінського театру Олександр Чепуров.
У Франції влада дозволила обмежувати мобільний зв`язок у театрах і кінозалах у 2004 році. Уряд лише звернув увагу на те, що "глушилки" не повинні заважати дзвінкам в екстрені служби. Добитися подібного дозволу федеральної влади хочуть власники театрів в Америці.
- Хоча така техніка коштує досить дорого, наш театр пішов на ці витрати, щоб захистити артистів від неприємних несподіванок, - сказав Чепуров.
Він розповів, як одного разу Костянтин Райкін під час спектаклю вимушений був звернутися до якогось глядача: "Та вимкніть ви телефон, дайте монолог договорити".
Проте зовсім недавно в одному з міст Росії практику блокування телефонів визнали незаконною. Єкатеринбурзьке управління "Россвязьнадзора" в лютому заявило, що місцевий академічний театр драми, встановивши у себе в залі генератор радіоперешкод, порушив закон "Про зв`язок".
Наразі управління передало документи в прокуратуру для притягнення керівників театру до адміністративної відповідальності, повідомляє Бі-бі-сі.
Коментарі