Ексклюзиви
середа, 16 березня 2016 10:04

У Путіна підрахували збитки від європейських санкцій

У Путіна підрахували збитки від європейських санкцій
Фото: korrespondent.net

За два роки дії санкцій фінансовій галузі РФ було завдано збитків на суму $250 млрд.

Про це повідомив радник президента Росії Сергій Глазьєв, пише Rambler News Service.

"Кількість грошей в економіці скорочується. Після введення санкцій російські позичальники змушені були повернути близько 200 мільярдів доларів", - ідеться в повідомленні.

Окрім того, радник Путіна поскаржився, що в умовах економічних санкцій скорочується кількість грошей в російській економіці.

Як повідомлялося, у травні 2015 року колишній перший заступник голови "Банку Росії" Сергій Алексашенко оцінив збитки економіки від санкцій в розмірі 5% відсотків ВВП на рік, що становить близько $60-70 млрд.

Зараз ви читаєте новину «У Путіна підрахували збитки від європейських санкцій». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути