З 5 ранку 18 лютого 2020 року тривали важкі бої в районі Золотого, де було відведено українські війська. Саме там президент Володимир Зеленський розповідав що особисто гарантує безпеку мирному населенню.
Фракція "Європейська Солідарність" вимагає терміново викликати до Верховної Ради міністра оборони і начальника Генерального штабу, щоб вони прозвітували країні про ситуацію на фронті.
"Вимагаємо повної інформації, хто і як моніторив безпекову ситуацію поблизу місць розведення військ, і як була допущена подібна ситуація, коли війська супротивника впритул наблизилися до наших військових, грубо порушуючи режим тиші", - йдеться у заяві політсили.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РНБО збирається на термінове засідання
У "ЄС" додали, що це дуже символічно, коли наступ російської армії розпочався після заяв Зеленського про можливість спільного патрулювання державного кордону України українськими військовими з росіянами і бойовиками з ОРДЛО. Президент Зеленський казав, що під час спілкування з Путіним побачив у його очах бажання миру.
"Європейська Солідарність" вважає, що справжній мир може бути досягнутий лише через зміцнення української армії, посилення міжнародних санкцій проти РФ і впевнений курс України на інтеграцію до НАТО.
"Вимагаємо від влади чітких дій для захисту суверенітету країни. Влада зобов'язана негайно скликати позачергове засідання Радбезу ООН, негайно звернутися до країн-гарантів Нормандського формату – Франції і Німеччини, також до гарантів Будапештського меморандуму – США і Британії задля жорсткого тиску на РФ і посилення санкцій за зрив мирного процесу і загрозу безпеці мирних громадян України, вбивство наших військових", - резюмували в "ЄС".
18 лютого, о 5-й ранку, бойовики російської армії атакували українські опорні пункти в районі міста Золоте в Луганській області. Внаслідок ворожих обстрілів українські захисники зазнали втрат, повідомили у штабі Операції об'єднаних сил.




















Коментарі