середа, 01 липня 2015 16:54

У Москві передумали увічнити князя Володимира на Воробйових горах

У Москві передумали увічнити князя Володимира на Воробйових горах
Проект пам'ятника князю Володимиру на Воробйових горах, Фото: novayagazeta.ru

Влада Москви вирішила не встановлювати пам'ятник князю Володимиру на Воробйових горах.

Про це радник мера Москви і депутата Держдуми Володимир Ресін розповів "Московському комсомольцю".

Рішення, за даними Ресіна, остаточне.

Тепер владі міста належить вибрати нове місце для пам'ятника. Один із варіантів  - звести його на Луб'янці - там, де стояв пам'ятник Дзержинському, розповів співрозмовник видання.

Великий суспільний резонанс викликало рішення московської влади поставити пам'ятник Володимиру Хрестителю на оглядовому майданчику Воробйових гір. Місцеві жителі почали збір електронних підписів проти встановлення пам'ятника (нині зібрано більше 68 тисяч підписів), а ініціативна група студентів та викладачів МДУ передали колективний лист на ім'я президента Росії Володимира Путіна.

Нагадаємо, раніше в червні Мосгордума і Мосгорізбірком схвалили проведення ініційованого КПРФ референдуму з повернення на Луб'янку пам'ятника Дзержинському

Зараз ви читаєте новину «У Москві передумали увічнити князя Володимира на Воробйових горах». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути