Вівторок, 21 грудня 2010 15:00

У московській Бібліотеці української літератури шукають антиросійські книжки - джерело

У московській Бібліотеці української літератури шукають антиросійські книжки - джерело

Співробітники правоохоронних органів Росії проводять обшук у Бібліотеці української літератури в Москві.

Про це повідомило "Інтерфаксу" джерело в правоохоронних органах РФ.

"У цей час міліція проводить обшук у державній установі культури Москви "Бібліотека української літератури", пов'язаний із раніше порушеною кримінальною справою за статтею 282 (розпалення ненависті чи ворожнечі)", - сказав співрозмовник агентства.

За його даними, обшуки проводять співробітники ГУ МВС Росії по Центральному федеральному округу.

"Деякий час тому було встановлено, що серед відвідувачів бібліотеки поширюється література з елементами екстремізму", - сказав співрозмовник агентства.

"За висновком психолого-лінгвістичної експертизи, проведеної в інституті мовознавства, ці матеріали, розповсюджувані в бібліотеці, можуть бути використані як засоби пропагандистського впливу, бо мають антиросійську й антируську спрямованість", - додав він.

Зокрема, він розповів, що в бібліотеці поширювалася газета "Нацiя i держава", а також видання "Хай ненавидять, аби любили", до видання якого може мати українська націоналістична організація УНА-УНСО.

Офіційними підтвердженнями інформації про обшуки в бібліотеці агентство поки не володіє.

Зараз ви читаєте новину «У московській Бібліотеці української літератури шукають антиросійські книжки - джерело». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода