четвер, 18 червня 2015 02:35

У Міноборони Великобританії заявили про повернення часів "холодної війни"

У Міноборони Великобританії заявили про повернення часів "холодної війни"
www.informator.su

Міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон заявив про те, що між Росією і НАТО знову почалася гонка озброєнь, як за часів "холодної війни".

Про це пише "The Times".

За словами Феллона, військові навчання Альянсу, які в ці дні проходять у Польщі, "посилають Москві сигнал, що НАТО не можна залякати російським брязканням зброї".

Дану заява Феллон зробив коли дізнався, що частина російських військових кораблів підійшла дуже близько до кораблів НАТО в Балтійському морі.

Раніше міністр закордонних справ Нідерландів Берт Кундерс заявив, що масштабні військові навчання НАТО Baltops-2015, які проходять у ці дні в Польщі, пов'язані з ситуацією в України, є попередженням президенту Росії Володимиру Путіну.

Зараз ви читаєте новину «У Міноборони Великобританії заявили про повернення часів "холодної війни"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути